Pasek na rękę Ringke Paracord

pasek do etui

Nigdy więcej nie upuść swojego urządzenia: pasek Ringke Paracord

Czy kiedykolwiek upuściłeś swój telefon? Jeśli odpowiedź brzmi “tak”, to jestem pewien, że znasz uczucie mini ataku serca po tym wypadku.

Wielu ludzi używa swojego telefonu na zewnątrz podczas innych zajęć i faktem jest, że 80% uszkodzeń telefonów jest skutkiem upadków.

pasek na rękę

Czy kompletny brak obaw przed upuszczeniem urządzeń jest możliwy? Tak – przedstawiamy doskonałe rozwiązanie – pasek na rękę Ringke Paracord.

kolory pasków do etui

“Owiń go wokół nadgarstka, i nie martw się nigdy więcej”

Pasek na rekę Ringke Paracord jest wykonany z materiału używanego również w spadochronach i linach ratowniczych – są one w stanie udźwignąć do 250 kg wagi, a ich wytrzymałość codziennie służy ratowaniu życia ludzi na całym świecie.

Pasek do etui na telefon

Jeśli mieszkasz w ruchliwej, miejskiej okolicy, lub lubisz brać udział w wydarzeniach masowych, jestem pewien że przynajmniej raz upuściłeś telefon, gdy ktoś na Ciebie wpadł lub gdy szedłeś z telefonem w ręku. Już nigdy nie będziesz się martwił taką sytuacją.

etui z paskiem na rekę

Brak zmartwień nawet jeśli urządzenie wyślizgnie się z ręki

Ringke oferuje różnorodne style i paski do etui najwyższej jakości.

Jeśli miałeś złe doświadczenia ze starymi linkami o tandetnym designie i niskiej jakości, weź pod uwagę pasek na rękę Ringke. W sumie jest dostępnych sześć różnych kolorów i stylów, mogących się dopasować do Ciebie.

6 kolorów pasków na rękę do etui

biały pasek do telefonu

czerwony pasek do telefonu

niebieski pasek na rękę

Spójrz na jakość tych pasków. Jak widać, Ringke Paracord jest w stanie nawet utrzymać lustrzankę, która jest około 4-5 razy cięższa niż standardowy smartfon.

pasek do lustrzanki

Pasek Ringke paracord może utrzymać nawet ciężkie lustrzanki

Wypróbuj pasek Ringke Paracord do telefonu i nie tylko

Pasek jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, a zwłaszcza z tymi wyposażonymi w etui Ringke. Jeśli jesteś zmartwiony “chińskimi” etui pękającymi na części, również poleciłbym użycie paska wraz z etui Ringke.

pasek przypięty do etui ringke

Nie zapomnij! Pasek Ringke Paracord.