Recenzja: etui Ringke Fusion dla Galaxy S20 oferują matową teksturę i unikalny design w przystępnej cenie

etui ringke fusion

Istnieją setki wariantów etui dla smartfonów Samsunga z serii Galaxy S20, ale większość z nich wydaje się taka sama – zmienia się tylko kolor. Na pierwszy rzut oka podobne wrażenie sprawiają również pokrowce Ringke Fusion stworzone z myślą o serii Galaxy S20, ale czas i doświadczenie szybko wychodzą temu złudnemu przeświadczeniu naprzeciw, czyniąc ofertę ponadprzeciętną za sprawą jakościowego designu i matowej tekstury.

Etui Ringke Fusion – Galaxy S20

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieliśmy okazję korzystać z wielu różnych etui dla telefonu Galaxy S20+. Niektóre z nich były bardzo drogie, inne bardzo tanie, lecz mimo to zawsze wracamy do tak prostego rozwiązania, jakim jest pokrowiec Ringke Fusion. Dlaczego?

Jeśli chodzi o dopasowanie, Ringke nie ma sobie równych. Etui wystarczająco dobrze przylegają do obudowy urządzenia, dzięki czemu nie musimy martwić się, że pozostawią nasz telefon bez osłony przy upadku. Z drugiej strony nie przylegają one do smartfonów na tyle ciasno, aby nie dało się ich swobodnie zdejmować i zakładać. Zarówno model Fusion, jak i Fusion X są smukłymi pokrowcami, które mimo swojego zgrabnego profilu nie idą na ustępstwa w kwestii zabezpieczenia telefonu przed upadkiem. Wzdłuż górnej i dolnej części ekranu poprowadzono tu specjalne wybrzuszenie, któremu towarzyszą dodatkowe elementy ochronne umiejscowione po bokach obudowy. Wszystko to pozwala chronić ekran przy upadku lub gdy telefon leży na stole szybką w dół.

Wydaje nam się również, że ten rozmiar i tekstura etui idealnie nadają się do obsługi funkcji gestów w systemie Android 10 na Galaxy S20+. Bez pokrowca telefon Samsung okazuje się bowiem zbyt śliski, a i sama czułość na dotyk potrafi być z tego powodu daleka od bezproblemowej.

case fusion s20

Design etui Ringke Fusion Case

Etui Ringke Fusion X, widoczny na zdjęciu powyżej, jest unikalną odsłoną tego samego modelu Fusion, wyposażoną w kolorowe obramowanie z elementami ochronnymi, które zapewniają telefonowi nie tylko niepowtarzalny wygląd, ale także dużą przyczepność. Słowem: z etui Ringke Fusion X, smartfon Galaxy S20 świetnie leży w dłoni. Również tylny panel jest tu pozostawiony całkowicie przezroczysty, dzięki czemu design Galaxy S20 nie traci na swoim pięknie.

Jeśli zdecydowaliśmy się na telefon Galaxy w wersji kolorystycznej Aura Blue lub Cloud Blue, etui Fusion X w wariancie Space Blue jest miłym uzupełnieniem tych wyjściowych odcieni Samsunga. Wielu ucieszy również fakt, że Ringke uwzględnił w swoim projekcie punkty zaczepowe na smycz po obu stronach etui.

przezroczyste etui

Ringke Fusion to, w porównaniu do modelu Fusion X, prostsze rozwiązanie dla Galaxy S20, które wyróżnia jedna szczególna właściwość – jego matowość. Jeśli mówimy o samym designie, ten case nie mógłby być prostszy niż jest teraz, za sprawą przezroczystego wykończenia pozbawionego ekstrawaganckich akcentów oraz solidnych wycięć na przyciski. Jest to też jedno z niewielu przezroczystych etui na Galaxy S20, które nie błyszczy. Nie jesteśmy fanami błyszczących, przezroczystych pokrowców, ponieważ szybko się brudzą – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Etui Ringke Fusion zachowuje natomiast czysty, schludny wygląd, który nie akumuluje w przesadny sposób śladów po odciskach palców.

Biorąc pod uwagę relatywnie przystępną cenę obu tych etui od Ringke, są one świetnym rozwiązaniem dla każdego posiadacza telefonu Samsung z serii Galaxy S20. Pokrowce są dostępne dla wariantów S20, S20+ oraz i S20 Ultra.

Recenzja Ringke fusion na Pixel 4 – link.

 

Źródło: 9to5google.com