Rekomendacja etui dla LG G7 ThinQ – przezroczysty case dla G7

Wygląda na to że LG G7 schodzi w cień, mimo że nie zaczęła się nawet jeszcze przedsprzedaż – ale jeśli myślisz o zakupie G7 ThinQ, równie dobrze możesz kupić dla niego akcesoria ochronne. LG nawet oferowało promocję w Kanadzie, korzystając z której można było dostać darmowy telewizor przy zakupie G7 ThinQ.

przezroczysty case LG

wygląd transparentnego etui

Etui do LG G7 ThinQ – Ringke Fusion

Wśród wariantów G7, Raspberry Rose wydaje się być najładniejszym. Jeśli chcesz pokazać jego piękny kolor, koniecznie powinieneś zakupić przezroczysty case.

Ringke Fusion oferuje najlepszą przejrzystość wśród wszystkich etui na rynku, i podkreśla oryginalny wygląd przy minimalnym rozmiarze!

wycięcia w etui

zabezpieczenie aparatu ringke fusion

Więcej o etui Ringke Fusion – przeczytaj.

Skąd wzięła się nazwa Fusion? Etui Ringke

Ringke nazwał serię etui Fusion, ponieważ występuje w nim fuzja: podwójnej warstwy poliwęglanu i termoplastycznego poliuretanu, która zapewnia krystaliczną przejrzystość i ochronę przez zaawansowaną, podwójną powłokę i ochronę przeciwwstrząsową po bokach.

To nie wszystko – etui Fusion spełnia wojskowe standardy ochrony przed upuszczeniem zachowując smukły i zgrabny profil. Sam telefon przetrwał profesjonalny test upuszczenia z wysokości 4 stóp (48 cali), powtórzony 26 razy.

jak etui chroni ekran

Etui Ringke Fusion korzysta z wysokiej jakości poliuretanu, który nie tylko jest odporny na utratę koloru, ale również wysoką odporność na zarysowania. Aktywna technologia wykorzystująca elastyczny poliuretan pozwala również na łatwy, naturalny dostęp do wszystkich istotnych portów i przycisków.

przezroczyste etui tył

krawędzie etui Ringke fusion

Jak etui Ringke Fusion chroni aparat?

Naturalnie tylny design etui Fusion, nie tylko chroni aparat, ale też dzięki swojej unikatowej gładkości, pozwala na szybkie blokowanie i odblokowanie telefonu korzystając z czytnika linii papilarnych. Ponadto, wszystkie cztery narożniki są podwyższone i chronione, zapobiegając codziennym zarysowaniom.

etui ringke z ładowarką

Czy case Ringke jest kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym?

Etui Fusion również pozwala na bezprzewodowe zasilanie Qi bez potrzeby zdejmowania. Co najważniejsze – Ringke pozwala na wyeliminowanie zagrożenia upuszczeń dzięki wbudowanej smyczy.

Wraz z zakupem etui Fusion dostaniesz komplementarną smycz w którymś z dostępnych kolorów.