Ringke iPhone 13 – etui i szkło hartowane Ringke idealne na prezent

etui iPhone 13

Kończy się rok 2021, więc warto podsumować co przyniósł. Jednym z ważniejszych wydarzeń w branży GSM była premiera telefonu Apple – iPhone 13. W związku z tym oraz zbliżającym się okresem świątecznym, stworzyliśmy zestawienie najlepszych etui do tego smartfonu. Pod uwagę wzięliśmy wszystkie warianty kolorystyczne oraz wszystkie modele: iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Mini. Ta lista może być dla Ciebie bardzo pomocna, jeśli szukasz inspiracji na świąteczne prezenty lub po prostu wybierasz etui Ringke iPhone 13. Zestawienie pokrowców zawiera najciekawsze serie etui Ringke. Od drogich magnetycznych futerałów, do tańszych przezroczystych i ochronnych modeli. Znajdziesz tu nawet szkła Ringke iPhone 13 na ekran, które możesz dorzucić do swojego prezentu. Świeżo zaktualizowane i dopasowane do iPhone 13 czekają poniżej.

Etui i szkło Ringke iPhone 13 – zestawienie akcesoriów z 2021 roku

Jak wspomnieliśmy powyżej, nasz przegląd najlepszych etui iPhone 13 z 2021 roku został zaktualizowany o wszystkie najnowsze opcje, które wpadły nam w oko. Zespół redakcyjny miał okazję rzeczywiście wypróbować wiele etui przedstawionych poniżej, w celu zebrania rzeczywistych wrażeń: jak i czy dane etui Ringke iPhone 13 Pro, Max, Mini faktycznie się sprawdza.

Apple wypuszczając na rynek  iPhone 13 z podobnym kształtem jak poprzednio, z wyjątkiem mniejszego notch’a i szybkiego procesora A15 zaprezentował też nowe akcesoria, etui, pokrowce w formie portfeli, szkła hartowane, nakładki na aparaty. Coraz głośniej słyszane są jednak opinie, że silikonowe etui Apple średnio sprawdza się w praktyce i że marka powinna skupić się na tworzeniu kolejnych świetnych smartfonów, a nie akcesoriów, bo pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego też w dzisiejszym podsumowaniu przekonamy się czy firma Ringke – producent akcesoriów do telefonów, mający wieloletnie doświadczenie, poradziła sobie z tym tematem wystraczająco w odniesieniu do iPhone 13.

Ringke iPhone 13 Mini – etui Ringke Fusion Magnetic

Etui iPhone 13 Mini Ringke Fusion Magnetic to w pełni przezroczysty, magnetyczny case dedykowany najnowszemu smartfonowi Apple.

etui Ringke iPhone 13

Zabezpiecza ekran przed zarysowaniem i obiektywy przed uszkodzeniem, dzięki wysuniętej ramie wokół tych elementów

Ringke iPhone 13 mini

Zapewnia całkowity dostęp do portów.

etui iPhone 13 Ringke

A co najważniejsze etui Ringke iPhone 13 obsługuje technologię MagSafe, bezprzewodowe ładowanie i jest kompatybilny z magnetycznymi uchwytami na telefon.

Ringke iPhone 13 MagSafe

To bardzo dobrej jakości etui Rinkge iPhone 13, które nie niszczy się podczas codziennego używania np. podczas zdejmowania i zakładania, jak to miało miejsce w przypadku oryginalnego futerału od Apple. Co więcej, magnetyczne funkcje nie zawodzą, etui iPhone 13 Ringke Fusion Magnetic mocno trzyma się uchwytów, a tylna część nie zbiera odcisków palców. Uważam, że taki poziom ochrony i funkcjonalności za cenę mniejszą od oryginału o ponad 120 złotych (!), to maksimum tego, czego mógłbym wymagać od Ringke.

Case iPhone 13 – Ringke Air S

Etui Ringke Air S dla iPhone 13 w na pierwszy rzut oka przypomina silikonowy case od Apple’a. Jednak po chwili łatwo dostrzec elementy wyróżniające i moim zdaniem, przesądzające na korzyść Ringke. Pierwszy to cena: 4-krotnie niższa.

etui iPhone 13 ringke air s

Kolejny to krawędzie zakończone zakończone prostokątnym kształtem (oryginał ma zaoblone brzegi), który osobiście uwielbiam.

Ringke iPhone 13 case

Zabezpieczone obiektywy, ekran i spore wycięcia na porty, głośnik i mikrofon. Bardzo dobrze dopasowane miejsca na przyciski, które sprawnie działają.

etui iPhone 13 Ringke

Etui Ringke iPhone 13 jest bardzo elastyczny i gładki, wykonany z TPU, który w przeciwieństwie do silikonu nie „chwyta” paprochów i kurzu. Dostępny również w kolorze czerni, która raczej jest głęboką szarością, co nie umniejsza świetnemu wyglądowi.

Etui iPhone 13 Pro – Ringke Fusion X

Ringke Fusion X to seria etui, która znana jest z wysokiej wytrzymałości i zaliczana do grupy pancernych etui iPhone 13 Pro. Sam wygląd zdradza, że zostało ono stworzone do ekstremalnych warunków.

etui iPhone 13 Pro Ringke

Ma mocno zabudowane brzegi, a każda krawędź pokryta jest twardym i trwałym Poliwęglanem.

Ringke iPhone 13 Pro etui pancerne

Mimo solidnego wyglądu, nie jest olbrzymem uniemożliwiającym schowanie smartfonu w kieszeni.

etui iPhone 13 Pro ringke fusion x

Case Ringke iPhone 13 Pro Max- Ringke Slim Matte

Etui iPhone 13 Pro Max od Ringke z serii Slim, to oczywiście pokrowce niedużych rozmiarów.

etui iPhone 13 Pro Max Ringke Slim Matte

Case mocno przylega do telefonu, chroniąc go. Nie tak skutecznie jak Fusion X, ale zabezpieczy przed efektami codziennego użytkowania.

Ringke iPhone 13 Pro Max

Ma matową strukturę, dzięki czemu trudno o pozostawienie odcisków palców.

etui iPhone 13 pro max Ringke

W minimalnym stopniu wpływa na kształt iPhone 13, jego grubość to 1,3 mm, czyli naprawdę niewiele.

etui Ringke iPhone 13 Pro Max

Przedstawione serie etui Ringke są dostępne do wszystkich modeli iPhone 13, sam możesz sprawdzić, czy również do Twojego w sklepie z etui.

Szkło hartowane do iPhone 13 i iPhone 13 Pro

Mimo że etui chroni w pewien sposób wyświetlacz smartfonu, zwykle nie jest to wystarczające zabezpieczenie. Podwyższone ramy case’ów uniemożliwiają zarysowanie ekranu, kiedy leży na płaskiej powierzchni, Fusion X utrudni również rozbicie podczas upadku. Większość wymaga szkła hartowanego Ringke iPhone 13.

Szkło ochronne do iPhone 13 Pro i iPhone 13 od Ringke

Pierwsza propozycja szkła hartowanego od Ringke iPhone 13 ma moc 9h, czyli jest obecnie najtrwalszym dostępnym w sprzedaży.

szkło hartowane iPhone 13 pro

Zewnętrzne krawędzie szkła pokrywa czarna ramka, dzięki niej nawet nieperfekcyjny montaż jest niezauważalny.

szkło Ringke iPhone 13 pro 9H

Bardzo dobrze pokrywa ekran iPhone 13 Pro, podczas instalacji łatwo można pozbyć się bąbli powietrza, które nie pojawiają się podczas użytkowania.

szkło hartowane iPhone 13

Poza ekstremalnymi sytuacjami wytrzymuje naprawdę wiele upadków i podróży w torbie z ostrymi przedmiotami.

szkło Ringke iPhone 13

Przyjaźni się z kluczami 😉

Ringke iPhone 13 invisible defender

Częste zdejmowanie i zakładanie etui nie uszkadza brzegów szkła, wielokrotny upadek oczywiście może je uszkodzić, ale szkło Ringke jest w stanie skutecznie zabezpieczyć ekran iPhone 13 przed stłuczeniem.

Nakładka na aparat – zabezpieczenie wysepki aparatów iPhone 13

Ringke pomyślał o każdym elemencie iPhone 13, tworząc zabezpieczenie również na aparaty. Szkło-Nakładka Camera Styling chroni być może niewielką, ale narażoną na uszkodzenie i kosztowną w naprawie część – obiektywy aparatów.

szklo na aparat iPhone 13 Ringke

I w tym przypadku o zawodzie nie było mowy. Nakładka bardzo dobrze chroni aparaty, nie zasłaniając ich. Naprawdę trzeba się natrudzić, aby ten gadżet uszkodzić.

Czy warto kupić etui i szkło hartowane Ringke?

Marka Ringke, mimo że jest mniej znana niż Spigen czy Baseus, systematycznie aktualizuje swoje sprzęty zgodnie ze zmieniającymi się trendami. Tworzy magnetyczne etui, matowe pokrowce, pancerne i wiele innych, których w tym zestawieniu nie umieściliśmy. Szkła hartowane Ringke iPhone 13 oraz inne zabezpieczające akcesoria także prezentują wysoki poziom. A co ważne taką jakość oferuje w bardzo przystępnych cenach. Wniosek, jaki wysnuliśmy testując te produkty jest taki, że warto sprawdzać produkty marek, które się w danym asortymencie specjalizują, a nie sugerować się renomą marki.