Recenzja etui Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+

Recenzja etui Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+

Ringke pozwala Ci chwalić się każdym calem wdzięcznej sylwetki Galaxy S9+ dzięki etui, które jest przezroczyste jak szkło.

Recenzja etui Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9+ to telefon, który został dopracowany i przeobrażony w szklisty blask, i choć chcemy chronić to delikatne wykończenie od zarysowania czy rozbicia, chowanie go w skorupie a la Otterbox wydaje się marnotrawstwem, bez względu na to, jak stylowy wydawać się może taki pokrowiec.

Na rynku istnieje wiele przezroczystych etui zabezpieczających telefon bez jego jednoczesnego zakrywania, ale Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+ posiada funkcję, od której większość producentów obudów dawno temu odeszła: punkt zaczepienia dla smyczy, paska na rękę lub breloka, o ile te ostatnie nadal w ogóle istnieją.

Sugerowana cena detaliczna: 10,99 USD

W skrócie: To przezroczyste etui jest łatwe do czyszczenia i polerowania, posiadając dodatkowo poręczny pasek i wbudowanym zaczep na smycz.

Zalety

  • Krystalicznie przejrzysty futerał pozwala cieszyć się wyjściowym pięknem smartfona Samsung Galaxy S9+.
  • Duże wycięcia na porty i łatwy w użyciu punkt mocowania paska na nadgarstek lub zawieszkę na telefon

Wady

  • Etui nieco wyślizguje, gdy chcemy korzystać z niego ze spoconymi dłońmi
  • Trzeba nosić ze sobą ściereczkę do czyszczenia

Recenzja etui Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+

Etui Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+ – Co nam się podobało

Przezroczyste etui Ringke Fusion posiada dość prosty design i funkcję. Twardy plastikowy tył idealnie pasuje do aparatu Galaxy S9 i czujników odcisków palców, umożliwiając prześwit przez nazwę i kolor Samsunga. Wycięcia w porcie są odpowiednie, a przyciski na zderzaku z tworzywa TPU są solidne i praktyczne. Pomimo lekkich zakrzywień i płaskich fragmentów w pokrowcu Fusion, obudowa dość dobrze leży w dłoni, z wyjątkiem przypadków, kiedy spocą się nam dłonie przy wysokiej temperaturze. Nie jest to jednak powód do rozpaczy, ponieważ planując używać telefonu w trakcie aktywności fizycznej – na przykład na festiwalu muzycznym lub podczas gry w Pokemon Go – możemy skorzystać z paska na rękę ukrytego w rękawie etui Ringke Fusion.

Przycisk Bixby to prosty, dwuotworowy punkt zaczepienia dla paska na nadgarstek, smycz lub brelok. Tego typy zaczepów raczej na próżno jest szukać w najnowszych pokrowcach  i choć breloki na telefon w dużej mierze wyszły z mody (no, może poza Japonią), miło jest spotkać te akcenty w pokrowcach Ringke dla tych, którzy lubią dodatkowe zabezpieczenie w postaci paska na nadgarstek lub smyczy.

 

Etui Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+ – Co nam się nie podobało

Fusion Clear to przezroczyste etui i jak większość przezroczystych etui jest to „kejs”, który jest podatny na wszelkie rodzaju smugi, zamazania i ślady po odciskach palców. Trzeba jednak przyznać, że Ringke Fusion radzi sobie z tymi problemami lepiej niż inne przezroczyste pokrowce, nie brudząc się tak łatwo jak choćby Caseology Skyfall, podczas gdy same smugi nie pojawiają się tu prawie wcale, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Zaczep w etui Ringke Fusion dla dołączonego paska na nadgarstek jest miłym akcentem, zwłaszcza że obecnie znaleźć go można w coraz mniejszej liczbie etui. Mimo to o wiele ciekawszym rozwiązaniem byłoby, gdyby dołączony pasek na rękę posiadał mechanizm szybkiego otwierania i zamykania. Punkt zaczepowy w produkcie Fusion jest wystarczająco prosty w użyciu i można tu w dowolnej chwili ściągnąć smycz bez zdejmowania całego etui. Warto mieć jednak na uwadze, że wsunięcie z powrotem cienkich drucików przez zaczep z nałożoną obudową jest dość trudne. Na szczęście Ringke Fusion łatwo jest ściągnąć i nałożyć z powrotem na Samsunga Galaxy S9+, co znacząco ułatwia całe przedsięwzięcie.

Recenzja etui Ringke Fusion dla Samsunga Galaxy S9+

Etui Ringke Fusion dla Samsung Galaxy S9+

Jeśli chodzi o przezroczyste „kejsy”, etui Ringke Fusion jest krystalicznie czyste, a jakiego szklany budowa nie przyciąga nadmiernej ilości smug i zabrudzeń. Do tego produkt jest przystępny cenowo i można go dostać w Stanach Zjednoczonych za niecałe 11 USD, czyli w cenie dwóch dyniowych latte zamawianych w Starbucksie. I to jest etui, które z pewnością przyciągnie wzrok w niejednej kawiarni, pozwalając podkreślić wysublimowany profil Galaxy S9+ pod spodem.

Nasza ocena: 4/5

Ten futerał występuje jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: przezroczystym, purpurowym i czarnym. Wszystkie trzy kolory posiadają krystalicznie czysty tył obudowy, podczas gdy przezroczyste podbarwione kolory w opcjach purpurowej i czarnej pozwalają tchnąć extra akcent do etui Fusion. Kolorowe wersje lepiej maskują też wszelkie przebarwienia na przezroczystej obudowie z tworzywa TPU, jak ma to miejsce w Fusion, zważywszy że materiał ten ma tendencję do gromadzenia zabrudzeń w miarę upływu czasu.

 

 

Źródło: www.androidcentral.com