Idzie lato! Chcesz robić zdjęcia pod wodą? Woododporne etui U-Fix już dostępne!

wodoodporne etui

telefon w wodzie

Bezpiecznie korzystaj ze swojego drogocennego urządzenia bez zmartwień korzystając z wytrzymałego Ringke U-Fix Round Waterproof Pouch!

Wodoodporne etui na telefon Ringke

Uniwersalne etui U-Fix Round jest wysoce odporne na wodę, błoto, śnieg czy pył, wydłuża życie Twojego smartfonu, łącząc te zalety z krystaliczną przejrzystością etui. To idealne rozwiązanie dla ochrony Twoich urządzeń pod wodą lub podczas innych, nawet bardziej ekscytujących wycieczek.

Skorzystaj z rozległej gamy wodoodpornych etui do smartfonów – aż do 6,3 cala wielkości. Wodoszczelna konstrukcja może również służyć do bezpiecznego przechowywania gotówki, kart kredytowych, lub innych małych przedmiotów.

Idealna do nurkowania, pływania, żeglowania, kajakowania, na plażę, basen, nad jezioro, ocean, do parku wodnego lub na wypadek innych przygód!

wodoodporny case do telefonu

Sposób użycia wodoodpornego etui Ringke U-Fix

Etui Ringke posiada Certyfikat wodoszczelności IPX8

Podwójny zatrzask jest w stanie wytrzymać aż do 50m zanurzenia. Klarowność i przezroczystość tego etui pozwala na korzystanie z aparatu – robienie zdjęć czy nagrywanie filmów.

iphone w etui

przezroczyste etui wodoodporne

Wodoodporny case Ringke U-Fix jest dostępny w dwóch rozmiarach dla smartfonów czy innych urządzeń. W zestawie również smycz do zarzucenia na szyję, aby zapobiec przedwczesnym upadkom urządzenia.

letnie akcesoria