Etui Ringke Fusion dla iPhone’a X: Recenzja i specyfikacja

Etui Ringke Fusion dla iPhone’a X: Recenzja i specyfikacja

iPhone X to kosztowna inwestycja, dlatego konieczne jest zabezpieczenie go za pomocą etui. Dodatkowa obudowa telefonu pomoże chronić go przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Ringke Fusion dla iPhone’a X to jedna z najlepszych takich ofert dostępnych rynku. Zapraszamy do lektury w celu dowiedzenia się więcej na temat tego produktu.

iPhone X spowodował swoją premierą swoistą burzę na rynku smartfonów. Ludzie zachwycają się wyjątkowymi funkcjami tego telefonu, który pomimo swojej wygórowanej ceny, przyciągnął do siebie szerokie grono zwolenników. Jeśli planujesz zainwestować pieniądze w iPhone’a X lub już to zrobiłeś, zapewne szukasz dla niego idealnego pokrowca, aby chronić swój kosztowny sprzęt. Etui Fusion od Ringke posiada jedne z najlepszych możliwych właściwości i niesamowity design, który pozwoli Ci wnieść piękną aparycję Twojego iPhone’a X na jeszcze wyższy piedestał. W tym artykule omówimy dokładniej funkcje i zalety etui Ringke Fusion.

 

Funkcjonalność

Jedną z głównych właściwości etui dla telefonów komórkowych są przyciski. Przyciski dowolnej obudowy powinny być bardzo czułe na dotyk, aby nie zakłócać codziennego użytkowania. Na rynku istnieje wiele „kejsów”, które nie posiadają najlepszych przycisków. Na szczęście nie dotyczy to produktu Ringke Fusion. Pokrowiec ten zapewnia pełny dostęp do portu Lightning, aparatu i reszty guzików. Przycisk zasilania i klawisze regulacji głośności są wyjątkowo czułe; oznacza to tym samym, że są bardzo klikalne. Wspomniana gładkość i miękkość przycisków wynika z użytej w tym etui technologii Active Touch. Można tu także przełączać przycisk wyciszenia przy użyciu paznokcia.

 

Budowa etui Ringke Fusion

Etui Ringke Fusion zawdzięcza swoją nazwę dwóm materiałom, z których jest wykonane, a mianowicie tworzyw TPU i PC (poliwęglan). Produkt jest dzięki temu niezwykle lekki i nad wyraz poręczny. Etui posiada unikalną konstrukcję i twardą osłonę z tyłu obudowy. Za sprawą smukłego wyprofilowania podkreśla ono również smukłość samego iPhone’a X.  Tylna część obudowy jest całkowicie przezroczysta, ponieważ jest wykonana z poliwęglanu, co pozwala nam pozostawić odkrytymi piękny design iPhone’a oraz – być może co najważniejsze – logo Apple. Tworzywo TPU zostało poprowadzone wzdłuż krawędzi iPhone’a, dbając o to, by telefon nie wyślizgiwał się z etui.

 

Kompatybilność z podstawkami do ładowania

Wycięcia kabla ładującego w etui Ringke Fusion są po prostu świetne, oferując dużo miejsca na zaakomodowanie kabla do ładowania. Ponadto wycięcie dla głośnika i aparatu również nie mogłyby być lepsze.

 

Ochrona

Oczywiście, niezależnie od posiadanego etui, trzeba być bardzo ostrożnym w obchodzeniu się ze swoim iPhonem X. Nie wspominając o upuszczaniu go na ziemię! W każdym razie z pokrowcem Ringke Fusion ryzyko uszkodzenia telefonu spada do minimum. Futerał ten jest wyposażony w system ochrony przed upadkiem z certyfikacją Military Guard. Ta wyjątkowa funkcja sprawia, że „kejs” jest warty swoich pieniędzy!

 

Wniosek

Podsumowując, za sprawą wyżej opisanych powodów i unikalnej specyfikacji, już dziś wiele osób poleca etui Ringke Fusion dla iPhone’a X. Dodatkowo produkt ten jest dostępny w 3 różnych wariantach kolorystycznych – różowo-złotym, czarnym i przezroczystym. Jest to kompletny pakiet z amortyzującym zderzakiem TPU i przezroczystym tyłem  wykonanym z antypoślizgowego tworzywa poliwęglanowego.

Jeśli zainwestowałeś już w iPhone’a X, kup etui Ringke Fusion już teraz!

 

 

Źródło: www.medium.com