Pasek na rękę Ringke Paracord

Nigdy więcej nie upuść swojego urządzenia: pasek Ringke Paracord

Czy kiedykolwiek upuściłeś swój telefon? Jeśli odpowiedź brzmi “tak”, to jestem pewien że znasz uczucie mini ataku serca po upuszczeniu.

Wielu ludzi używa swojego telefonu na zewnątrz podczas innych zajęć, i faktem jest że 80% uszkodzeń telefonów jest skutkiem upadków.

Czy kompletny brak obaw przed upuszczeniem urządzeń jest możliwy? Tak – przedstawiamy doskonałe rozwiązanie – pasek na rękę Ringke Paracord.

“Owiń go wokół nadgarstka, i nie martw się nigdy więcej”

Pasek Ringke Paracord jest wykonany z materiału używanego również w spadochronach i linach ratowniczych – są one w stanie udźwignąć do 250 kg wagi, a ich wytrzymałość codziennie służy ratowaniu życia ludzi na całym świecie.

Jeśli mieszkasz w ruchliwej, miejskiej okolicy, lub lubisz brać udział w wydarzeniach masowych, jestem pewien że przynajmniej raz upuściłeś telefon gdy ktoś na Ciebie wpadł gdy szedłeś z telefonem w ręku. Już nigdy nie będziesz się martwił taką sytuacją.

Brak zmartwień nawet jeśli urządzenie wyślizgnie się z ręki

Ringke oferuje różnorodne style, i paski na rękę najwyższej jakości

Jeśli miałeś złe doświadczenia ze starymi linkami spadochronowymi o tandetnym designie i złej jakości produktu, weź pod uwagę pasek na rękę Ringke. W sumie jest dostępnych sześć różnych kolorów i stylów, mogących się dopasować do Twojego szyku.

Spójrz na jakość tych pasków. Jak widać, Ringke Paracord jest w stanie nawet utrzymać lustrzankę, która jest około 4-5 razy cięższa niż standardowy smartfon.

Pasek Ringke paracord może utrzymać nawet ciężkie lustrzanki

Wypróbuj pasek Ringke Paracord

Pasek jest kompatybilny z jakimkolwiek urządzeniem, a zwłaszcza z tymi wyposażonymi w etui Ringke. Jeśli jesteś zmartwiony “chińskimi” etui pękającymi na części, również poleciłbym użycie paska wraz z etui Ringke.

Nie zapomnij! Pasek Ringke Paracord.